Genel Bilgiler

Biyografi

Dr. Özcan 1979 yılında İstanbul’da doğdu. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Elektrik Eğitimi bölümünden Teknik Öğretmen ünvanı ile mezun oldu, Aventis ilaç firması Elektrik – Elektronik bakım atölyesinde kısa bir süre çalıştıktan sonra Şişli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Bölümünde Teknik öğretmen olarak çalışmaya başladı.

2002-2006 yılları arasında Bahçeşehir Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Elektrik Bölümünde yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak dersler verdi. 2004 yılında Marmara Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü, Elektrik Eğitimi Programından Y.Lisans (M.Sc.) derecesi aldı. 2008-2013 yılları arasında Kocaeli Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Ana bilim dalından doktora eğitimimi tamamladı ve doktora (Ph.D.) derecesi aldı.

Eğitim, mesleki ve teknik eğitim ve mühendislik alanlarında düzenlenen eğitim ve bilimsel toplantılara katılmak amacıyla birçok avrupa ülkesinde bulundu, avrupa birliği projelerine yürütücü ve katılımcı olarak katıldı. Mesleki ve Teknik eğitim ve mühendislik alanlarında ulusal ve uluslararası yayınları bulunmaktadır. Kocaeli Üniversitesinde çalışmalarını devam ettirmektedir.

 

Kurum Bilgileri

Birim
Uzunçiftlik Nuh Çimento Meslek Yüksekokulu
Bölüm
Elektrik ve Enerji
Ana Bilim Dalı
Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi Programı

İletişim

E-posta
mustafa.ozcan@kocaeli.edu.tr
Web Sayfası
http://uzunciftlik.kocaeli.edu.tr/
İş Telefonu
+90 262 371 2395 Dahili: 138
Fax Telefonu
+90 262 371 4775
Posta Adresi
Kocaeli Üniversitesi Uzunçiftlik Nuh Çimento Meslek YüksekOkulu Elektrik ve Enerji Bölümü Uzunçiftlik Mahallesi Özdemir Atman Caddesi No: 28 41180, Kartepe/KOCAELİ